جستجوی تخفیف

صفحه ای جدا در سایت که در هر روز در هر شاخه یک تخفیف عجیب و زیاد خواهیم داشت. هر روز در هر صنف هر کس بالاترین تخفیف را بدهد محصولش در این قسمت قرار میگیرد.

با ثبت ایمیل خود میتوانید از جدیدترین تخفیف ها مطلع شوید.

بعد از انتخاب کالا و پرداخت از طریق درگاه سایت به شما یک QR code داده میشود با نشان دادن آن به فروشگاه مربوط میتوانید از خدمات آنها بهره مند شوید.

برخی از تخفیف ها مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگذاری تور می باشند. این حداقل از سوی فروشندگان به تخفیف دی اعلام می گردد. برای سایر تخفیف ها ، با خرید اولین تخفیف، شما می توانید از خرید خود لذت ببرید

ما می‌توانیم با پیشنهاد خریدتخفیف دی به دوستان‌مان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به آنان بدهیم‌ و هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از تخفیف و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم.

بله مبلغ پرداختی شما برای کالا و مالیات بر ارزش افزوده آن بوده که توسط فروشنده پردااخت خواهد شد.

خیر، هر تخفیف یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم درتخفیف ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت تخفیف دی، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.

فرم ارسال سوال

account_box
alternate_email
""